Podstawy masażu TuiNa

 

Prowadząca: Anat Regev

Termin: 16 - 17 marca 2019

Czas trwania: 

  • Sobota 10:00 -18.00
  • Niedziela 10.00 - 16:00
  • W każdym dniu szkolenia przewidziane są dwie przerwy kawowe i przerwa obiadowa

Lokalizacja: ul. Muchoborska 10, Wrocław (Hotel Diament)

​Język: angielski, tłumaczenie konsekutywne na polski

Kurs dla początkujących: wykłady + warsztaty

W programie:​ 

Masaż Tui Na jest jednym z trzech filarów tradycyjnej medycyny chińskiej. Jest praktykowany współcześnie w szpitalach zarówno w Chinach jak i na całym świecie. Opiera się na tych samych fundamentach i wykorzystuje te same zasady co Akupunktura i Ziołolecznictwo w celu poprawy ogólnego stanu zdrowia i przywrócenia równowagi w ciele. Masaż Tui Na ma najkorzystniejsze działanie przy leczeniu przewlekłych dolegliwości bólowych, zespołów mięśniowo - szkieletowych oraz zaburzeń wynikających ze stresu wywierających negatywny wpływ na układ trawienny i oddechowy.

Tui Na przynosi największe korzyści w łagodzeniu dolegliwości bólowych szyi, barków, pleców, rwie kulszowej i zespole łokcia tenisisty. Ponieważ celem zabiegu jest przywrócenie i usprawnienie przepływu Qi po zabiegu często dochodzi do poprawy funkcjonowania całego, ciała a nie tylko obszaru poddanego leczeniu.

Warsztaty trwające 2 dni podzielone są na część teoretyczną i praktyczną, podczas której zademonstrowane zostaną techniki pracy obejmujące masaż tkanek miękkich, akupresurę i manipulacje na wybranych częściach ciała: głowie, twarzy, szyi
i obręczy barkowy, plecach oraz obręczy biodrowej.

Osoby praktykujące medycynę chińską będą miały okazję rozszerzyć oferowane swym pacjentom spektrum usług o elementy masażu Tuina przed lub po zabiegu akupunktury. Każdy uczestnik otrzyma przetłumaczony na język polski skrypt z opisem technik stosowanych w masażu Tui Na u dorosłych. Mile widziane jest podstawowa wiedza o koncepcjach medycyny chińskiej
i systemie meridianów.

Koszt udziału w seminarium (cena nie obejmuje zakwaterowania i wyżywienia):

  • 750 zł przy wpłacie całości kwoty lub zaliczki w wysokości 450 zł do 16 lutego 2019
  • 890 zł przy wpłacie po 17 lutego 2019

Wpłaty na rachunek:
Alior Bank 69 2490 0005 0000 4000 1879 1676
Anna Pokryszko ul. Balzaka 16/6; 52-437 Wrocław
W opisie wpłaty proszę wpisać: Podstawy TuiNa  – Imię i Nazwisko


Zgłoszenie na kurs:

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Zgłoszenie na kurs:
Dane do faktury

Wysyłając powyższy formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu przez firmę Annamed Anna Pokryszko, z siedzibą przy ul. Niecałej 1, 54-047 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji odpowiedzi na przesłane zgłoszenie, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również że przesłanie formularza zawierającego moje dane osobowe jest dobrowolne.


Dodatkowe Informacje:

Anna Pokryszko, tel: 504 122 442
Wojciech Pokryszko, tel: 501 543 123
Zuzanna Grzywniak, tel: 501 021 741