Meridianowa terapia bólu - czerwiec 2019

   

Prowadzący: Anat Regev

Termin: 15 - 16 czerwca 2019

Czas trwania: 

  • Sobota 10:00 -18.00
  • Niedziela 10.00 - 16:00
  • W każdym dniu szkolenia przewidziane są dwie przerwy kawowe i przerwa obiadowa

Lokalizacja: ul. Muchoborska 10, Wrocław (Hotel Diament)

Język:  angielski, tłumaczenie konsekutywne na polski

Kurs dla początkujących: wykłady + warsztaty

W programie:​ 

 W czasie warsztatów na temat meridianowej terapii bólu będziecie państwo mieli okazję zaznajomić się z procedurą umożliwiająca w efektywny sposób udzielenie pomocy pacjentom z różnymi dolegliwościami bólowymi i problemami ortopedycznymi 

 Przedstawiona w czasie warsztatu koncepcja łagodzenia dolegliwości wynikających z problemów ortopedycznych opiera się na teorii “sześciu poziomów” oraz przepływie Qi w ciele. W czasie zabiegu wykorzystuje się wiedzę o sparowanych meridianach (dłoni i stopy) i działając na jeden z nich wpływa się  na przepływ Qi w innym. Dla zwiększenia skuteczności zabiegu stymulujemy 5 punktów Strumieni (Shu-Stream) wykorzystując ich dystalny wpływ na ruch Qi w meridianach. Można dodatkowo dodać skrwawiać punkty Studnie (Jing-well) w celu przyniesienia natychmiastowej ulgi w odczuwanym przez pacjenta bólu.

Pracując dystalnie od problemu nie przyczynimy się  w żaden sposób do pogorszenia sytuacji lokalnej u pacjenta. 

Stosując tę technikę możemy złagodzić dolegliwości związane ze stawami: z zespołami zmrożonego barku, łokcia tenisisty i golfisty, cieśnią nadgarstka, urazami sportowymi i innymi dolegliwościami. 

 W trakcie pierwszego dnia omówimy teorię sześciu poziomów, przebieg każdego z meridianów głównych na kończynach oraz lokalizację punktów Studni  i Strumieni  oraz technikę skrwawiania punktów.

Drugiego dnia odbędą się zajęcia praktyczne: będziemy precyzyjnie lokalizować punkty Studnie oraz Strumienie. Zostanie również zademonstrowana technika skrwawiania punktów, a następnie połączymy omawiane elementy w zabieg mający na celu rozwiązanie problemu zdiagnozowanego u pacjenta, uśmierzenie bólu i zapoczątkujemy proces powracania do zdrowia. 

 Na zakończenie zaprezentujemy poznaną technikę Terapii Meridianowej na pacjentach, co umożliwi  państwu  stosowanie jej w swoich gabinetach natychmiast po zakończeniu szkolenia.

Koszt udziału w seminarium (cena nie obejmuje zakwaterowania i wyżywienia):

  • 750 zł przy wpłacie całości kwoty lub zaliczki w wysokości 450 zł do 15 maja 2019
  • 890 zł przy wpłacie po 16 maja 2019

Wpłaty na rachunek:
Alior Bank 69 2490 0005 0000 4000 1879 1676
Anna Pokryszko ul. Balzaka 16/6; 52-437 Wrocław
W opisie wpłaty proszę wpisać: Terapia meridianowa 2019 - Imię i Nazwisko


 Zgłoszenie na kurs:

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Zgłoszenie na kurs:
Dane do faktury

Wysyłając powyższy formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu przez firmę Annamed Anna Pokryszko, z siedzibą przy ul. Niecałej 1, 54-047 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji odpowiedzi na przesłane zgłoszenie, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również że przesłanie formularza zawierającego moje dane osobowe jest dobrowolne.


Dodatkowe Informacje:

Anna Pokryszko, tel: 504 122 442
Wojciech Pokryszko, tel: 501 543 123
Zuzanna Grzywniak, tel: 501 021 741