Aaron Zizov

Ukończył studia w dziedzinie akupunktury, ziołolecznictwa oraz Shiatsu w 2004 roku w Medi-cin College, Tel Aviv, Izrael. Ukończył specjalistyczne kursy z ginekologii oraz kosmetologii chińskiej w "ZHE JIANG CHINESE MEDICAL UNIVERSITY" oraz "ZHE JIANG PROVINCIAL HOSPITAL OF T.C.M", Hang Zhou, Chiny.
Wykładał na wiodących uczelniach medycyny chińskiej w Izraelu a obecnie prowadzi w Europie i Izraelu specjalistyczne warsztaty i szkolenia dotyczące kosmetologii chińskiej, diagnostyki z języka oraz praktyki DO-IN połączonej ze stretchingiem meridianowym.
W ciągu ostatniej decady pogłębiał wiedzę na temat diagnostykę z języka oraz astrologii chińskiej. Koncentruje się na możliwości rozpoznawania problemów emocjonalnych przy użyciu powyższych metod.  
Jest autorem książek: "Sekrety piękna w medycynie chińskiej" - profesjonalnego przewodnika po kosmetologii w medycynie chińskiej oraz "Diagnostyka języka w modelu pięcioelementowym" - zbioru wytycznych klinicznych  dla stawiania diagnozy dotyczącej zaburzeń fizycznych i emocjonalnych na podstawie map języka w medycynie chińskiej. Przyjmuje pacjentów w prywatnej praktyce ZIZEN w Tel Avivie oraz współpracuje z centrum medycyny komplementarnej "Maccabi Tivi" w Maccabi